^ Back to Top

XVIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa

W dniu 04.11.2017 odbył się XVIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Zgłosiło się ponad 260 karateków z Polski, Łotwy, Rosji reprezentujących 23 kluby. Również nasz klub wystawił 16-osobową reprezentację. Po walkach na bardzo wysokim poziomie nasza reprezentacja zajęła 4 miejsce drużynowo. Jako pierwszą rozegrano konkurencję kata, w której Olaf Gawłowski zajął 3 miejsce. W kumite walki odbywały się w formule pełnego kontaktu. Wymagane standardowo ochraniacze na dłoń i stopę organizatorzy powiększyli o wymóg posiadania ochraniaczy na kolana. Oczywiście poza tym kaski, ochraniacze tułowia w niektórych kategoriach. W tej nowej dla naszych zawodników formule zajęliśmy następujące miejsca: I miejsce w swoich kategoriach zdobyli Daria Kwiatkowska, Sara Piotrkowicz, Sandra Kosiec i Sebastian Gniado, II m. Justyna Żukowska, III m. Aleksandra Budzyńska, Izabela Żukowska, Katarzyna Fruba, Kinga Adamska, Dominik Piotrkowicz, Mikołaj Kwiatkowski, Karol Czajka, Olaf Gawłowski. Wszystkim naszym karatekom gratulujemy sukcesów.

Przed nami Turniej dla najmłodszych karateków w dn.18.11.2017 w Michałowicach, gdzie będą startować uczestnicy dotychczasowych eliminacji Mazowieckiej Ligi Karate w ramach Okręgowego Związku Karate Województwa Mazowieckiego.