^ Back to Top

Oferta Klubu

Zapewniamy: 
  • profesjonalnie prowadzone treningi karate i samoobrony
  • zajęcia dla dzieci od 6 lat, młodzieży i dorosłych
  • dla dzieci zajęcia ogólnorozwojowe z elementami karate
  • treningi prowadzone przez doświadczonych instruktorów: mgr AWF - Tomasza Bartnickiego 4 dan, mgr pedagogiki Macieja Wójcickiego 3 dan, Jarosława Frubę 3 dan,  Wawrzyńca Pniewskiego 2 dan, Katarzynę Frubę 1 dan, Pawła Galanta 1 dan.
  • wysoki poziom prowadzonych zajęć, także z wykorzystaniem sprzętu do ćwiczeń (tj. makiwary, worki treningowe itp.)
  • egzaminy szkoleniowe
  • obozy letnie i zimowe 
Charakterystyka treningu

DZIECI 6 - 13 lat

Trening dla dzieci harmonijnie rozwija wszystkie partie mięśniowe młodego organizmu. Dużo ćwiczeń koordynacyjnych, gibkościowych kształtujących cechy motoryczne, połączonych z nauką technik karate. Z czasem wprowadza się elementy techniki i taktyki walki w wydaniu dla dzieci, czyli walki bezkontaktowej. Wiele ćwiczeń podawanych jest w formie zabawy.

MŁODZIEŻ

Trening dla młodzieży daje ćwiczącym unikalną możliwość rzeczywistego sprawdzenia się oraz zwiększenia swojej wytrzymałości psycho-fizycznej. Stopniowo poczynając od elementów najprostszych, kihon - czyli technik podstawowych, dochodzi się do ćwiczeń techniki i taktyki walki (kumite). W kyokushin karate walka jest prowadzona w systemie full contakt co sprawia, że adepci uczą się rzeczywistych zachowań i reakcji w sytuacji zagrożenia. Nabywają umiejętności kontrolowania strachu, bólu i emocji.

DOROŚLI

Trening dla dorosłych to wszechstronny profil ćwiczeń dostosowany do wieku ćwiczących. Ciężar treningu położony jest w stronę umiejętności taktycznych i technicznych oraz umiejętności samoobrony. Jest to całościowy program treningowy, w którym postawy, ruch, stabilizacja, koordynacja, równowaga, koncentracja i odprężenie płynące z treningu karate wspólnie sprzymierzają się dla dobra organizmu by na dłużej zachować jego siłę i żywotność.