^ Back to Top

Mistrzostwa Polski Wschodniej Karate Kyokushin

Występ reprezentacji Mińsko-Mazowieckiego Klubu na rozegranych 10 marca 2019 w Radzyminie Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin okazał się jednym z największych sukcesów w historii występów zawodników klubu na tej imprezie. Dziesięcioosobowa drużyna zdobyła 6 medali w tym 2 złote, 1 srebrny i 3 brązowe.
Złoto w kumite wywalczyli: Sandra Kosiec oraz Mikołaj Kwiatkowski, a brąz: Katarzyna Fruba, Ula Piotrowska, Daria Kwiatkowska, natomiast w konkurencji kata Katarzyna Fruba zajęła II miejsce.

Zawody odbyły się z udziałem ponad 400 zawodników z 47 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate z Województwa Mazowieckiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego i Lubelskiego.

Gratulacje dla wszystkich startujących za wytrwałość, ducha walki i determinację.