^ Back to Top

Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin - 12.12.2021

Turniej Mikołajkowy pod patronatem Burmistrza Miasta pana Marcina Jakubowskiego

Zawody jak zwykle przyciągnęły bardzo dużą liczbę zawodników oraz jeszcze liczniejszą grupę kibiców. Zwyczajowo rozpoczęliśmy ceremonią otwarcia, następnie kibice mieli możliwość podziwiać różne techniki wykonywane przez karateków.
W zawodach uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki ćwiczący na co dzień w różnych sekcjach naszego Klubu. Najmłodsi i najmniej doświadczeni zawodnicy wzięli udział w pokazie. Nieco starsi i bardziej doświadczeni karatecy startowali w konkurencjach kata oraz kumite w różnych kategoriach wagowych i wiekowych. Emocje sięgnęły szczytu, gdy nadszedł czas na walki półfinałowe i finałowe. Publiczność gorącym dopingiem zagrzewała do walki swoich faworytów. Zarówno wygrany, jak i przegrany zawsze pięknie dziękowali sobie za stoczony pojedynek.


Zawodnicy, którzy zdobyli miejsca na podium otrzymali medale i dyplomy. Swoim pociechom kibicowali rodzice, najbliższa rodzina oraz znajomi. Poza matą na karateków czekały jeszcze inne atrakcje: przy pomocy zaprzyjaźnionych Rodziców urządzono kawiarenkę i wspaniałą pracownię ozdób świątecznych, gdzie zarówno młodsi jak i starsi mogli popisać się talentami w ozdabianiu bombek. Na naszym turnieju pojawił się smok SJOK z zaprzyjaźnionego Studium Języków Obcych
w Mińsku Mazowieckim, które jak co roku wsparło organizację naszego przedsięwzięcia, za co składamy gorące podziękowania dyrektorowi panu Tomaszowi Paudynie i jego Pracownikom.
Gorące podziękowania także dla Tomasza Piotrowskiego i jego firmy Tresura psów, który wspiera nasze działania Klubu.

Zarząd Klubu pragnie złożyć gorące podziękowania Burmistrzowi Miasta Mińsk Mazowiecki panu Marcinowi Jakubowskiemu, za objęcie patronatem naszego wydarzenia.
Dziękujemy także wszystkim Rodzicom i Członkom Klubu, którzy pomogli w organizacji Turnieju.