^ Back to Top

Mamy SHIHANA!!!

Właśnie minął 49. Międzynarodowy Wschodnioeuropejski Obóz Karate Kyokushinkai w Krakowie. W tym roku nasz Klub reprezentowała drużyna aż 20 osób. Po trzech dniach solidnych treningów przyszedł czas weryfikacji wiedzy i umiejętności - Egzamin, który odbył się przed Prezydentem Światowej Organizacji Kyokushin World Federation Shihan Antonio Pinero.
Nasi sensei i senpai wracają bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi, bo zdanie takich egzaminów to ogromny sukces, podsumowanie ich wieloletniej pracy, cierpliwego poprawiania własnych technik, walki ze zmęczeniem i bólem. To mądrość zdobywana powoli i solidnie.
Podsumowanie Klubowych osiągnięć:
- Egzamin na 5 dan zdał sensei Tomasz Bartnicki
- Nasi sensei Katarzyna Fruba i Paweł Galant zdali na 2 dan
- Grono sensei w naszym Klubie poszerzyło się o Bartłomieja Wójcickiego - 1 dan
- Tylko krok od czarnego pasa, bo 1 kyu zdobyli: Nina Bartnicka, Olaf Gawłowski, Sandra Kosiec
- 3 kyu - Sebastian Gniado, Mariusz Wróblewski, Kinga Adamska, Aleksandra Zęgota, Daria Kwiatkowska, Mikołaj Kwiatkowski
- 4 kyu - Jacek Mikita
Wszystkim serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was dumni! OSU!