^ Back to Top

Przeegzaminowani!

15 grudnia 2014r. w Mińsko-Mazowieckim Klubie Karate odbył się egzamin sprawdzający poziom wyszkolenia karateków.  Punktualnie o godzinie 17.00 na halę sportową wszedł zaproszony specjalnie na tę okazję shihan Andrzej Drewniak (8 dan), prezes Polskiego Związku Karate. Wraz ze swoimi instruktorami wkroczyli także niezwykle przejęci karatecy.  Wszystkim dzieciom kibicowali poza salą podekscytowani rodzice, którzy nerwowo trzymali kciuki za swoje pociechy.

Młodzi adepci sztuki karate musieli wykazać się doskonałymi umiejętnościami, zarówno dotyczącymi techniki, sprawności, jak i wytrzymałością i kondycją. Egzaminator pochwalił poziom wyszkolenia karateków, a także doskonałą organizację, jaką może od lat obserwować w MKKK. Sihan Andrzej Drewniak potwierdził także swój udział w kwietniowych obchodach jubileuszu, do jakiego przygotowuje się  Klub Karate Kyokushinkai.  

Przy okazji pragniemy przypomnieć, że Klub Karate planuje właśnie na 18 kwietnia o godzinie 16.00 w Gimnazjum nr 1 w Mińsku Mazowieckim uroczyste obchody z okazji XXX- lecia działalności Klubu na terenie Mińska Mazowieckiego. Taki „kawał czasu”, to wspaniała historia i setki karateków, którzy przewinęli się przez klub. Wszystkich Karateków trenujących w Mińsko-Mazowieckim Klubie Karate Kyokushinkai - obecnie i w przeszłości, chcielibyśmy zaprosić na te uroczystości. 

Ze względów organizacyjnych, musimy jednak stworzyć listę potwierdzonych uczestników. Dlatego prosimy o kontaktowanie się z sensei Tomaszem Bartnickim lub sensei Maciejem Wójcickim. www.mkkk.pl
Liczymy, że dacie się porwać wspomnieniom!  

OSU!