^ Back to Top

Mazowiecka Liga Karate Kyokushin

12 czerwca w Różanie odbył się ostatni w tym roku szkolnym turniej w ramach Mazowieckiej Ligi Karate. Tym razem gościliśmy w Różanie. Napisać, że poszło nam świetnie – to za mało. Przywieźliśmy ze sobą 9 pucharów. Nasi zawodnicy pokazali hart ducha, ale także i to, że prezentują wysoki poziom wyszkolenia. Szczególną dumą napawa fakt, że nasza zawodniczka – Nina Bartnicka została najlepszym zawodnikiem Ligi w swojej kategorii. Nina startuje bardzo często, reprezentując nasz Klub i jak do tej pory nigdy nie przegrała żadnej walki. A oto nasi zwycięzcy:

1 miejsce: Nina Bartnicka; Sara Piotrkowicz; Albert Sakowski

2 miejsce: Daria Kwiatkowska; Julia Przysowa; 

3 miejsce: Kacper Kamiński; Mikołaj Kwiatkowski; Marceli Rosłoniec; Rokicki Szymon

Gratulujemy! Osu!                   więcej zdjęć w galerii