^ Back to Top

Mazowiecka Liga Karate - Mińsk Mazowiecki 1.04.2017

1 kwietnia 2017 roku na hali sportowej Gimnazjum nr 3 odbyło się wspaniałe widowisko. Mińsko-Mazowiecki Klub Karate Kyokushinkai po raz kolejny zorganizował Turniej Karate w ramach Mazowieckiej Ligi Karate Kyokushinkai. Na poziomie wojewódzkim rywalizowało ze sobą 220 karateka z 15 klubów z terenu Mazowsza.

Organizatorzy zapewnili widzom prawdziwie sportowe emocje. Młodzi adepci sztuki karate walczyli z ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem.

Prezes Mińsko-Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushinkai sensei Maciej Wójcicki przywitał wszystkich zgromadzonych, gości, zawodników i publiczność. A uroczystego otwarcia zawodów dokonał prezes Okręgowego Związku Karate sensei Tomasz Lenkiewicz.

Emocje sięgnęły szczytu, gdy nadszedł czas na walki półfinałowe i finałowe. Publiczność gorącym dopingiem zagrzewała do walki swoich faworytów. To co najpiękniejsze po walkach karate – to fakt, że zarówno wygrany, jak i przegrany zawsze pięknie dziękują sobie za stoczony pojedynek.

Trudno byłoby przedstawić pełną tabelę zwycięzców, jednak chcemy pochwalić się osiągnięciami naszych reprezentantów. Najlepsi na Mazowszu z naszego Klubu:

I miejsce: Nina Bartnicka, Kwiatkowska Daria,

II miejsce: Amelia Osica, Piotrkowicz Sara, Adrian Stelmach

III miejsce: Budzyńska Aleksandra, Masny Filip, Wójcik Tomasz, Aleksander Szeląg

Zdjęcia i film do obejrzenia na nasze stronie.

Zarząd Mińsko-Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushinkai pragnie złożyć gorące podziękowania dla:

  • wszystkich Sensei i Senpai, którzy pracowali jako sędziowie;
  • senpai Tomasza Paudyny i Pracowników Studium Języków Obcych za pomoc w organizacji turnieju;
  • Tomasza Piotrowskiego za wsparcie finansowe;
  • Pani Eweliny Kaski-Łobodowskiej z uatrakcyjnienie zawodów występem Zumby;
  • dla Senpai Mikołaja Stosio i Roberta Dąbrowskiego zdjęcia i relację z turnieju;

Wyrazy wdzięczności za pomoc zarząd kieruje także do wszystkich Członków Klubu, którzy zaangażowali się w pracę przy organizacji turnieju.